0

Temizlik Firmaları

Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, bağlıca, demetevler, ümitköy, çayyolu, bilkent, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Eryaman, yenikent, Gölbaşı, Kazan, Akyurt, Çubuk, Elmadağ, Kızılcahamam, Polatlı, Şereflikoçhisar, hasanoğlan, kayaş, Kıbrıs köyü, boğaz içi, Hasköy, Ayaş, Güdül, Haymana, Kalecik, Nallıhan, Bala, Beypazarı, Evren, Çamlıdere

 

Firma olarak Ankarada temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik şirketleri arasında yükselen firmamız, birçok şirket ve ailenin temizlik konusunda çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Ev temizliğifabrika temizliğidış cephe temizliğiokul temizliği,cami temizliğiinşaat temizliğifuar temizliğihalı ve koltuk yıkama,havuz temizliğicam temizliğiboya badanayangın sonrası temizlikvilla temizliğitemizlik personeli teminifayans temizliği gibi alanlarda firmamızın uzman personellerinden yardım alabilirsiniz.

Kalitemiz

CANER Temizlik, 1992 yılından itibaren temizlik, sosyal hizmet sektöründe Ankara bölgelerinde birçok seçkin işletmeye hizmet sunmaktadır. CANER Temizlik profesyonel kadrosu ve özel ürünleri ile alışılmış temizlik ve hijyen sınırlarını zorlayarak sektörde saygın bir yere gelmiştir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Balıkesir’in temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Ankara nın en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

 

 

Misyonumuz

Ankara nın altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuzla kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

 

 

hakkımızda

CANER Temizlik & Halı Yıkama firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizi işimize olan sevgimiz ile birleştirdik. Müşterilerimizi ailemizin bir bireyi gibi gördük… Kısa zamanda kar etmeyi değil uzun zamanlı dostluklar kazanmayı kendimize ilke edindik. Prensiplerimizden vazgeçmeyerek… Kalitemizden ödün vermeyerek… Allah’ımıza şükür bu günlerimize geldik CANER Temizlik & Halı yıkama olarak işimize başladığımız ilk günün heyecanını hiçbir zaman kaybetmedik… Bu değerlerimizi kaybetmemek için işimizi her zaman hakkıyla vererek her geçen gün büyümekte olan bir aileyiz… Müşteri memnuniyeti her zaman birinci öncülüğümüz olmuştur.

 

KURUMSAL

CANER Temizlik & Halı Yıkama firması halı yıkama ve genel temizlik hizmetlerinde 1992 yılından bu günümüze kadar Ankara merkez ve tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız temizlik ve halı yıkama işinde çok önemli bir tecrübeye ve birikime sahiptir. Türkiye geneline baktığımızda firmamız kurumsallık ve iş hassasiyeti konusunda en önde gelen firmalardandır.

CANER YIKIM HAFRİYAT TEMİZLİK FİRMASI

HER HÜRLÜ BİNA YIKIM HAFRİYAT  TEMİZLİK İŞLERİNİZ VE TÜM HURDA MALZEMELRİNİZ İÇİN FİYAT  İSTEYEBİLİRSİNİZ.

 Gsm Cep ( 0532 ) 407 77 57

İŞİNİZLE İLĞLİ EN UYGUN EKONOMİK FİYAT FİRMAMIZDAN ALINIR.

Büyük Küçük Farketmez İşleriniz ile ilğili Fiyat Almak yada

Yaklaşık Maliyet Belirlemek Amaçlı

En Uygun Teklifi Almak İçin Araya Bilirsiniz.

 

www.ascanlar.com